Безробітні Кіровоградщини можуть безкоштовно опанувати web-дизайн

261

Веб-дизайнер – омріяна професія багатьох креативних людей по всьому світі. Саме тому, коли у талановитої молоді з художніми схильностями постає необхідність вибору майбутньої професії – багато хто цікавиться питаннями спеціалізованої освіти в сфері графічного та веб-дизайну як потенційно найперспективніших.

У січні поточного року безробітні Кіровоградщини мають можливість безкоштовно пройти курс «Практичний web-дизайн: проектування, створення та супроводження web-вузла». Навчання розпочинається з 14 січня поточного року, термін навчання – 3 місяці, повідомляє “Голос Громади”.

Читайте також:  Олександрія почала готуватися до Дня Незалежності

Отримати спеціальність веб-дизайнера пропонує Рівненський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

Умовами до направлення на навчання є:

  • повна, загальна, середня або професійно-технічна освіта;
  • повноліття (неменше 18 років);
  • медична довідка з допуском до професії.

Для безробітних громадян, які зареєстровані в службі зайнятості, професійне навчання здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Читайте також:  Про конкурс "Кращий благоустрій приватної садиби"

Якщо вас зацікавила вказана професія, за більш детальною інформацією звертайтеся до міськрайонних центрів зайнятості та філій обласного центру зайнятості.

Детальніше про професії та навчальні заклади ви можете дізнатися за посиланням.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ