Безробітні Кіровоградщини можуть безкоштовно вивчитись в Одесі на адміністратора

157

Адміністратор – одна з найпопулярніших професій сьогодення. Основна мета роботи адміністратора – правильно організувати діяльність закладу, забезпечити ефективну роботу колективу та роботу з відвідувачами.

Для роботи адміністратором потрібно бути відповідальною, активною, сповненою рішучості, комунікабельною, стриманою і стійкою до стресів особистістю.

З 06 липня поточного року на базі Одеського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості розпочинається  навчання за професією «адміністратор», повідомляє «Голос Громади». Курc навчання триватиме 5,5 місяців.

Читайте також:  Мешканці 15-го мікрорайону потерпають без води. Реакція Олександрійської міської влади на депутатське звернення?

Умовами до направлення на навчання є:

  • повна загальна середня освіта;
  • повноліття (не менше 18 років);
  • медична довідка з допуском до професії;
  • особова медична книжка.

Для безробітних громадян, які зареєстровані в службі зайнятості, професійне навчання здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Якщо вас зацікавила можливість професійного навчання за вказаною професією, за більш детальною інформацією звертайтеся до відділу організації профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятості за телефоном 0(522) 32-13-28.

Читайте також:  На Кіровоградщині затримали на одержані неправомірної вигоди начальника одного з відділів місцевої прокуратури

БЕЗ КОМЕНТАРІВ