Безробітні Олександрійщини дізнавались про умови прийняття на службу до Нацполіції

163

Ефективною формою співпраці з роботодавцями щодо пошуку претендентів на вакантні робочі місця є проведення презентацій роботодавця.

Це один з найдієвіших способів надання роботодавцю допомоги в підборі необхідних працівників, а громадянам – підходящої роботи.

Днямив Олександрійському міськрайонному центрі зайнятості відбулась презентація ГУ Національної поліції в Кіровоградській області.

Начальник сектору організації відбору та проведення атестування поліцейських Управління кадрового забезпечення ГУНП В Кіровоградській обл. по м. Олександрії Іван Ярошенко презентував шукачам роботи вакантні посади поліцейських.

Читайте також:  Сьогодні працюватиме "пряма телефонна лінія" з першим заступником голови Олександрійської РДА

Безробітні дізнались про  умови прийняття на службу до національної поліції, вимоги до кандидатів на посади, умови соціальної сфери, тощо.

Учасники презентації роботодавця отримали від представника правоохоронних органів вичерпні відповіді на свої запитання, декілька шукачів роботи більш детально обговорили питання свого працевлаштування.

Усіх, хто вирішить стати поліцейськими І. Ярошенко запросив звертатися до міського відділу Нацполіції та до нього особисто.

Читайте також:  Близько двох тисяч мальків запустили у ставок на Кіровоградщині

БЕЗ КОМЕНТАРІВ