Більше 20 грантів на фінансування й реалізацію важливих соціальних проектів виграли олександрійські бібліотеки

67

Нещодавно олександрійські бібліотеки отримали важливу новину про те, що вони отримали три гранти на фінансування та реалізацію нових проектів, повідомляє «Голос Громади».

Перший серед проектів – «Корекційно-розвиваюча студія «Сонячні зайчики» для дітей з особливими потребами (із синдромом Дауна, розладами аутистичного спектру, дитячим церебральним паралічем та іншими вадами), а також для дітей, що потребують соціальної підтримки для адаптації в суспільстві. Це їх до творчих майстер-класів, голосних читань, лялькових вистав, пізнавально-розважальних заходів з інтерактивними та рухливими іграми, тренінгів, занять з психологом тощо.
Проект бібліотекарів отримав перемогу в конкурсі у рамках програми «Активні громадяни» та підтриманий Британською Радою в Україні.
Для його реалізації придбано матеріали для майстер-класів, іровий інвентар та обладнання для заходів, які будуть зручні, безпечні та доступні для всіх дітей, в тому числі, й для дітей з особливими потребами.

Читайте також:  Скандал і «неспортивна» поведінка міського голови на сесії міськради: що б це означало?

Два інших проекти носять назви: «Подія «CodeFast 2.0 «Грай та програмуй» і «Подія «Квест «Історія міста через призму програмування» і профінансовані у рамках Європейського тижня кодування. Завдяки цим проектам діти навчатимуться основам програмування, а у бібліотеці з’явиться квадрокоптер і нова роботехніка.

Перший проект отримав фінансування у розмірі 15 тис. грн, другий і третій – по 9 тис. грн.

Читайте також:  Олександрійці з 1 грудня зможуть проводити касові операції в банках за допомогою е-паспортів у додатку «Дія»

Загалом олександрійські бібліотеки виграли 21 грант на впровадження різних проектів.

Джерело.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ