Близько сотні олександрійців побували на заході пам’яті у сквері Героїв АТО (ФОТО)

932

Сьогодні, 07 листопада, в Олександрії у сквері пам’яті Героїв АТО зібралось близько сотні олександрійців аби вшанувати воїна, героя, атовця, мешканця міста, молодого хлопця Олександра Козенка, що загинув на сході захищаючи країну та якому б мало виповнитися 31 рік.

На захід завітали родичі хлопця та інших загиблих на війні, депутати Олександрійської міськради від «Європейської Солідарності» Віталій Заріцький, Сергій Ракута та Іван Баранов, а також учасники спілки бойових дій на сході України й школи «Спас», вихованці місцевого танцювального гурту «Авантюрин» та звичайні олександрійці різного віку.

Читайте також:  У Всесвітній день боротьби зі СНІДом з олександрійськими учнями провели виховний відео-час

Під час заходу присутні вишикувались у козацькому колі посеред скверу та вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання, згадали гарними словами наших воїнів, зокрема Олександра. Далі всі згуртовано та завзято взялися висаджувати молоді дерева і пересаджувати раніше висаджені дубки, біля яких занадто близько поклади бруківку під час будівництва тротуарних доріжок. В кожну лунку, куди висаджувались дерева, вкидали уламки від боєприпасів, які були привезені з Донецька з-під Авдіївки Олександром Рушковським – волонтером, лікарем тактичної медицини, який евакуював поранених зі Сходу.

Читайте також:  В Олександрії провели вуличну акцію "Не ігноруй насилля"

Після колективної продуктивної роботи священник провів молебень по загиблих на війні й присутні пов’язали на молодих деревах жовто-блакитну стрічку з іменами загиблих земляків. Мати Олександра Козенка зав’язала стрічку на одне із перших висаджених дерев у сквері.

На місці готували смачний козацький куліш, яким у підсумку доброї справи пригощали всіх присутніх.

Багато років на місці нинішнього молодого скверу був пустир та сміттєзвалище. Ініціювала створення та зародження скверу пам’яті Героїв АТО мати Олександра Козенка, якого сьогодні прийшли згадати та пом’янути небайдужі, близькі та рідні люди.

Читайте також:  Олександрійці вшанували пам`ять загиблих жертв Голодомору (ФОТО)

Роботи по облаштуванню парку триватимуть й надалі. У планах організаторів пам’ятного заходу облаштування урн, лавок для сидіння, прибирання сміття на території, встановлення стели тощо.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ