Чергова перемога «Олександрії» у Туреччині

242

Вчора, 04 лютого, «Олександрія» провела черговий спаринг на другому тренувальному зборі у Туреччині, повідомляє «Голос Громади».

Цього разу суперником команди Володимира Шарана став казахський «Кайсар».

В першому таймі на 37-й хвилині Євген Протасов забив єдиний гол в цьому поєдинку. Хавбек Олександрії скористався хаосом у центрі штрафного майданчика суперника і заштовхав м’яч у ворота з кількох метрів й відкрив рахунок – 1:0.
У другому таймі гравці розігрались, м’яч майже на затримувався в центрі поля, було багато передач, багато боротьби, проходів флангами.

Однак, захист української команди втримав свої володіння на замку, зрештою арбітр дає фінальний свисток, й матч завершується з рахунком – 1:0 на користь «Олександрії».