Четверта спроба: в Олександрійському районі черговий тендер на придбання обладнання для хімкабінетів

109

Відділом освіти Олександрійської райдержадміністрації, сьогодні, 20 вересня, вже вчетверте оголошено тендер на придбання обладнання для кабінетів хімії Користівської ЗШ, Новопразького та Червонокам’янського НВО. Але торги, як і в попередніх кількох випадках не відбулись через відсутність охочих поставити для шкіл необхідне обладнання та матеріали. Повідомляє Голос Громади з посиланням на сайт публічних закупівель Prozzoro.

Читайте також:  В Олександрії визначилися з переможцями конкурсу "Кращий благоустрій приватної садиби"

Відповідно до тендерної документації для шкіл буде придбано 1629 одиниць обладнання для кабінетів хімії, серед яких приладдя загального призначення – мікроскопи, ваги, рукавички, приладдя демонстраційне, прилади лабораторні, навчальні моделі, хімічні реактиви, та презентаційне обладнання.

Початкова пропозиція за поставку обладнання становить 463 800 гривень та може бути знижена в результаті торгів. Пропозицій щодо участі в тендері приймаються до 8 жовтня.

Читайте також:  У Приютівській громаді встановлюють євроконтейнери для сміття

Зазначимо, перший тендер на придбання обладнання для кабінетів хімії оголосили 27 червня, проте, торги так і не відбулись через відсутність охочих прийняти участь в аукціоні. Повторний тендер оголосили 17 липня, але і він не відбувся, знову ж таки, через відсутність охочих взяти участь в торгах.

Третій тендер, з вже меншою кількістю обладнання для хімкабінетів шкіл району, оголосили 30 серпня. Проте, знайшовся лиш один охочий поставити необхідні матеріали в школи і тендер було скасовано.

Читайте також:  Робочі питання чергового засідання виконкому Олександрійської міськради

БЕЗ КОМЕНТАРІВ