Мер Олександрії Степан Цапюк написав звернення львівському колезі, керівникові політичної партії “Самопоміч” Андрію Садовому з приводу дій депутатів міської ради.

“Складається враження, що депутати “Об’єднання “Самопоміч” зайняті лобіюванням інтересів олігархічних кіл і фактично представляють інтереси політичних сил Президента”, – пише Цапюк. “Представники Вашої політичної сили не мають належного авторитету серед громадськості міста, а стати депутатами їм вдалося на хвилі впровадження недосконалого законодавства”, – продовжує він, при цьому геть забувши, що якби законодавство було більш досконалим в нашій країні, то ні сам Степан Кирилович, ні колишні «регіонали» до влади так би й не потрапили, а майже весь апарат виконкому був би люстрований. Більше того, можливо відносно деяких з них були б порушені кримінальні справи.

“Тому, якщо Ви бажаєте, щоб органи місцевого самоврядування підтримували Вас на місцях, закликаю Вас, шановний Андрію Івановичу, визначитися з позицією Вашої політичної партії”, – підсумовує мер.

Читайте також:  Зазнали змін умови самоізоляції та обсервації при перетині кордону, поліса страхування

Цапюк підписав лист як голова Кіровоградського регіонального відділення Асоціації міст України та надіслав його ще 1 березня 2016 року.

11 квітня, Олександрійська міська організація “Самопоміч” написала меру відкриту відповідь на своїй сторінці в Facebook.

Депутати не стали добирати слів і назвали мера “кляузником”, а відповідь склали з шести пунктів:

1. Ми ніколи не діємо в інтересах якихось політичних сил. У нас є своя ідеологія, принципами якої є порядність і чесність в обіцянках, даних своїм виборцям.

2. Ви прекрасно знаєте наші вимоги, з яких основним є твердження нового виконкому без Людмили Давиденко.

3. На даний момент відбулося об’єднання кількох політичних сил, серед яких не тільки “Солідарність” і “Самопоміч”, але і Радикальна партія Олега Ляшка, УКРОП і до недавнього часу “Батьківщина”, які спільно декларували свої вимоги і ставили за мету провести якісні зміни в нашому місті.

Читайте також:  Всі місцеві хабарники-чиновники аж затремтіли від жаху…

4. Ми не схильні до чужого впливу і нам не потрібні наставники ні в Вашій особі, ні в особі губернатора, оскільки в своїх діях ми повністю відповідаємо принципам діяльності політичної партії “Об’єднання” Самопоміч “і працюємо як самостійна політична сила.

5. Зробіть висновки, в першу чергу, з результатів виборів. Те, що підконтрольні Вам політичні партії не набрали більшості в міській раді свідчить про кризу в управлінні містом і бажанні людей бачити нові обличчя і в сесійній залі, і у виконавчому комітеті.

6. Якщо Вам залишається незрозумілою наша позиція чи позиція партії “Об’єднання” Самопоміч”, перечитайте пункт 4.

Система радянських шаблонів ніяк не дає нашому мерові, голові Кіровоградського регіонального відділення Асоціації міст України зрозуміти, що справжнє самоврядування починається з самих перших ланок: з сіл і містечок, таких, як Олександрія, і десь там у Львові, Харкові чи Києві ніхто не може вирішувати як жити, керувати і господарювати в “своєму будинку”.

Читайте також:  З олександрійцями провели профілактичні бесіди

Думаємо, що такі “листи щастя” отримували вищі партійні органи й інших політичних сил.

Від редакції лише додамо, що бажання вплинути «совковими» методами аж ніяк не додає політичних важелів, або хоча б розуму, ні Степану Цапюку, як очільникові міста, ні його заступникам та найближчому оточенню. З таким же успіхом можна було б написати листа в «горком», або «обком», «Спортлото», або Януковичу. Хоча з Віктором Федоровичем ще складніша ситуація – адресат вибув!

Ляшку, шановний міський голово, писати листа не радимо, адже Ви можете почути у відповідь “усю правду про себе”!

З повагою до олександрійської громади!

БЕЗ КОМЕНТАРІВ