До 73-ї річниці визволення Олександрії від нацистів в місті пройде низка заходів. Про це повідомляє сайт міськради.

Так, загальноосвітніх навчальних закладах проведуть уроки пам’яті, мужності, радіопередачі, конференції, а також зустрічі учнівської молоді з ветеранами, учасниками антитерористичної операції.

У міському музейному центрі ім. Худякової А.Ф. будуть діяти тематичні та книжкові виставки, пройдуть екскурсії під назвою «Визволення Олександрії», проведуть години пам’яті.

Читайте також:  В Олександрійській бібліотеці складають істит з державної мови

В свою чергу, бібліотечні заклади організують для своїх відвідувачів краєзнавчі реквієми, вечори патріотизму, години спогадів тощо.

Також планується привітати ветеранів зі святом в рамках акції «Зірка пам’яті».

5-го грудня о 10:00 годині на Братській могилі радянських воїнів, що у Перемозькому мікрорайоні, відбудеться мітинг «Вічна пам’ять героям». Цього ж дня у місті Олександрії, селах Звенигородці, Марто-Іванівці та селищах Олександрійському і Пантаївці проходитиме покладання квітів до усіх пам’ятників та місць поховань загиблих воїнів.

Читайте також:  На будівництво спортивного комплексу в Олександрії виділено 10 млн грн

6-го грудня о 10:00 годині біля Братської могили по вул. Діброви відбудеться загальноміська літературно-музична композиція «Шляхами героїчної історії» та покладання квітів до меморіалу.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ