Двох олександрійських злочинців-втікачів спіймали на кордоні

554

Про двох нещодавно затриманих злочинців, які тривалий час переховувалися від правосуддя, розповіли «Голосу Громади» в Олександрійському відділі поліції.

Одного кримінального правопорушника привезли до Олександрії з Харківської області, де він був затриманий на контрольно-пропускному пункті Гоптівка. Він тоді саме перетнув російський кордон і намагався перетнути кордон України. Ця особа скоїла злочин на території міста ще у квітні 2018 року: угон транспортного засобу  (порушено провадження за ч.2 ст.289 Кримінального кодексу України), після чого перебувала у розшуку. Викрадений автомобіль повернули власнику.

Читайте також:  Хто з олександрійських депутатів активніший? (аналіз)

Іншого підозрюваного у скоєні злочину, громадянина 1978 року народження, правоохоронці затримали на україно-польському кордоні, на пункті пропуску Краковець. Це також житель Олександрії, який  хотів в`їхати з Польщі в Україну. Він розшукувався за кримінальним провадженням згідно з ч.2 ст. 186 (Пограбування групою осіб). Злочин скоїв також у квітні 2018 року. Обидва фігуранти затримані за допомогою Єдиної системи розшуку та завдяки злагодженій дії Національної поліції і Прикордонної служби України.

Читайте також:  На Кіровоградщині безробітнім пропонують стати барменами

БЕЗ КОМЕНТАРІВ