Дитячий майданчик в Олександрії провалюється під землю (ФОТОФАКТ)

368

До кореспондентів Голосу Громади звернулася небайдужа мешканка Олександрії Катерина Повх з проханням висвітлити проблему дитячого майданчика, посеред якого з’явилася велика яма в асфальті.

Дитячий майданчик знаходиться у дворі між будинками вулиць Софіївської 24, Дніпровської 2 та проспекту Соборного 83.

Аби привернути увагу жителів та влади міста жінка опублікувала запис на своїй сторінці у Facebook. “У будь-який момент майданчик може провалитися разом з дітьми, які відпочивають на ньому кожного дня … І нікому немає діла … Всі проходять повз… Прошу опублікувати… Зробити репост… Може місцева влада побачить й усуне дану проблему” – йдеться у повідомлені.

Читайте також:  Завтра для мешканців с. Войнівка Олександрійського району буде тимчасово припинено подачу газу

Виїхавши на вказане місце кореспонденти дійсно виявили дірку в асфальті розміром близько 1Х0,50м. За словами жінки поверхня майданчика почала провалюватись понад двох тижнів назад і її межі постійно збільшуються. Щовечора дітлахи сусідніх будинків проводять на ній свій вільний час: катаються на велосипедах, самокатах, грають у м’яча, бігають. Окрім цього, яма знаходиться на прохідній частині, по якій олександрійці постійно здійснюють рух між будинками аби скоротити шлях й при цьому обминають заглиблення, що утворилося.

Читайте також:  Рівні права для батьків Олександрії: декрет для українських чоловіків став реальністю

Причини провалювання землі не відомі. Однак, маємо надію, що влада міста вирішить проблему найближчим часом.

Нагадаємо, що нещодавно на цій території організовували активний дитячий майданчик “Хеппи тайм”.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ