Екс-голова Олександрійської РДА став депутатом райради

492

Сьогодні, 16 липня, Олександрійська районна виборча комісія прийняла рішення про визнання обраними та реєстрацію депутатами кандидатів в депутати Олександрійської районної ради Віталія Згами та Юрія Анатольєва.

Зазначимо, що Віталій Згама з 2012 по 2014 рік працював головою Олександрійської районної державної адміністрації, після звільнення перейшов на роботу в ТОВ «УкрАгроКом». На місцевих виборах в 2015 році балотувався по 21 виборчому окрузі, до якого входять села Ізмайлівка, Видне, Гайок, Пустельникове, Королівка, Піщаний Брід Приютівської об’єднаної територіальної громади.

Читайте також:  А що з бюджетом Олександрійської громади? (підсумок півріччя)

Додамо, на засіданні голова районної виборчої комісії Анатолій Куруп озвучив, що Павло Філіпов, наступний за черговістю кандидат, відмовився вступати в депутатські повноваження, а отже наступником став Юрій Анатольєв.

Не широко відомим, як Згама, є Юрій Анатольєв, директор сільськогосподарського товариства «ім. Шевченка», який представлятиме в районній раді село Попельнасте.

Зазначимо, що Віталій Згама та Юрій Анатольєв замінять в Олександрійській районній раді вибувших Богдана Курупа, якого обрали головою Новопразької ОТГ та Наталію Йоник, яка була обрана депутатом на перших виборах до селищної ради Приютівської громади.

Читайте також:  На День селища Олександрійського на малечу чекають атракціони і солодка вата

БЕЗ КОМЕНТАРІВ