Фінансування та впровадження у промислове виробництво розробок та винаходів науковців Кіровоградщини

129

Днями відбулося засідання комісії з відбору науково-дослідних розробок і винаходів та визначення доцільності їх впровадження під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Світлани Лобанової.

Повідомляє Голос Громади з посиланням на сайт Кіровоградської облдержадміністрації.

Відповідно до Програми впровадження регіональних наукових досліджень у промислове виробництво області на 2017-2020 роки на розгляд приймаються заявки науково-дослідних винаходів від науковців області.

Читайте також:  У Всесвітній день боротьби зі СНІДом з олександрійськими учнями провели виховний відео-час

Тож, на засіданні комісія розглянула та ухвалила розробку кандидата технічних наук, доцента кафедри сільськогосподарського машинобудування ЦНТУ Віктора Дейкуна, яка може отримати кошти у сумі до 50 тисяч гривень на реалізацію проекту.

До того ж, розглянуто 2 заяви щодо необхідності доопрацювання проектів: ПП Савицький М.І. на тему “Розробка конструкції комбінованого дизельного глибокорозпушувача адаптованого до важких ґрунтів Кіровоградщини та придатного до агрегатування з тракторами вітчизняного та закордонного виробництва потужністю 120-40 к.с.” та селянського фермерського господарства “Личук” на тему “Забезпечення сепарації насіння зернових культур внаслідок розробки та впровадження енергозберігаючої ресурсозберігаючої енергоефективної, інноваційної, універсальної вібромашини широкого призначення”.

Читайте також:  У новому році вся сфера обслуговування Кіровоградщини має перейти на українську мову

Також ухвалено заяву ПрАТ “Кіровоградське автотранспортне підприємство “Агробудавтосервіс”, яка розглядалася минулого разу (підприємство додало необхідні підтверджувальні документи).

Підтримані заяви-проекти буде винесено на конкурс серед наукових установ області або окремих науковців для проведення відповідного науково-дослідного доопрацювання.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ