Галерея «VashAtr» представить виставку олександрійських художників в Барселоні

94

Галерея «VashAtr» прийме участь у виставці живопису українських художників «У майбутне крізь минуле».

Повідомляє Голос Громади з посиланням на сторінку групи «Vashart_gallery».

-У минулому році ми написали мега проект “Зірковий шлях в мистецтві починається з «Vashart gallery», який високо оцінив Український Культурний Фонд. Восени розпочали його реалізацію. Провели конкурс дитячого малюнка, знайшли трьох талановитих дітей,–  повідомила керівниця проекту Ірина Кваша.

Читайте також:  Олександрійській міській стоматології затвердили тарифи на платні послуги

До дітей Анастасії Яцині, Валерії Дрозд і Джульєтті Оганесянц були представлені професійні художники Олександр Охапкін, Анна Душина та Ірина Кваша.

Усі разом ми створили contemporary art з використанням трьох дуже виразних направлень українського образотворчого мистецтва – трипільська культура, петриківський розпис та творчість народної художниці Марії Приймаченко. Майже за місяць ми створили серію з 9 картин (1х1м) “В майбутнє крізь минуле”, де переплелись всі три направлення, додала Ірина.

Читайте також:  Дискусія олександрійок на тему гендерної рівності вийшла жвавою і конструктивною

Ці роботи зацікавили відомого художника Сергія Чайку і художників запросили приїхати повним складом на презентацію до Барселони.

Керівниця проекту Ірина Кваша дякує Дзюбан Ользі за організацію та запрошення, а також нашим землякам  Сергію Чайки та Роману Лазаренка.

Виставка відбудеться 6 травня о 19.00, де  художники з Олександрії презентують у Барселоні художню виставку «У майбутнє крізь минуле» та проведуть майстер-класи по петриківському розпису та виготовлення ляльки мотанки.

Читайте також:  У немовляти в Олександрійській громаді виявлено ковід

БЕЗ КОМЕНТАРІВ