Головні події Олександрійщини за минулий тиждень

247

Впродовж минулого тижня декілька шкіл з Олександрійщини отримали нещодавно придбані автобуси для перевезення дітей, а постояльцям Олександрійського геріатричного пансіонату подарували Т-2 тюнери від Анатолія Кузьменка.

Крім того, олександрійські бігуни достойно виступили на міжнародному ювілейному марафоні, а учні  Олександрійських мистецьких шкіл «Паросток» отримали здобутки на кінцевому етапі обласного конкурсу. Також відбувся районний фестиваль-конкурс «Крок до зірок» серед талановитих школярів Олександрійщини.

Голос Громади мав можливість розповів історію олександрійця, який познайомився з легендарним боксером Ленноксом Льюїсом.

Читайте також:  Профнавчання – шлях до нової роботи: безробітним Кіровоградщини пропонують безкоштовно здобути понад 300 професій та напрямів підготовки

Зокрема говорили про місця, які можуть призвести до трагедії: це небезпечні місця на дорогах та небезпечні місця на території Олександрії.

Повідомлялося про одноразову доплату до пенсій, яку отримають понад 56 тисяч мешканців Кіровоградської області та можливість «квоти» під час працевлаштування людям передпенсійного віку. А далі за посиланням інформація для ознайомлення щодо перерахунку на начислення пенсій.

Минулого тижня виконавчий комітет Олександрійської міської ради розглянув питання щодо дозволів на відключення тепла 20-ї давності та зменшив тарифи на вивіз побутових відходів для населення.

Читайте також:  Підтримуємо рівні можливості: на Кіровоградщині пройдуть заходи для громадян з інвалідністю

Цікавим є те, що в Олександрії живуть діти, які не мають й ніколи не отримували свідоцтва про народження.

На Кіровоградщині продовжується реформування медицини й вже відкрито першу диспетчерську службу надання екстреної допомоги.

Мешканці Приютівської громади спостерігають за вдосконаленням та перевтіленнями, які продовжують відбуватися в ОТГ.

Поліція зупинила діяльність нелегального колцентра від фірми Росії, який працював у центрі Олександрії.

Читайте також:  Статистика хворих на коронавірус на Кіровоградщині: нові випадки, смерть та одужання

Олександрійці продовжують потрапляти в неприємні ситуації пов`язані з шахрайськими діями, а нещодавно стало відомо про нові випадки шахрайських махінацій серед населення.

З надзвичайних подій:

На перехресті головного проспекту в Олександрії зіткнулися два автомобілі.

Також в Олександрії відбулося декілька пожеж: цього разу приборкували полум`я в будинку по вул. О. Скічка, гасили займання речей домашнього вжитку по вул. Козацький шлях, та ліквідували пожежу на відкритій території площею 200 м2.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ