Громадські об’єднання Кіровоградської області мають змогу отримати до 130 тис.грн. у рамках конкурсу малих грантів

148

Для новостворених громадських об’єднань, благодійних організацій, що зареєстровані у Кіровоградській та Черкаській областях оголошено конкурс малих грантів, який проходить за підтримки ГО «Територія успіху» та представництва Європейського Союзу в Україні в межах проекту «Українська регіональна платформа громадянських ініціатив» для сприяння демократичним змінам на місцевому рівні. Інформує “Голос Громади” з посиланням на “Громадський простір”.

“Метою конкурсу є підтримка міжрегіональних спільних ініціатив організацій громадянського суспільства (громадських об’єднань) та новостворених ініціативних груп з різних регіонів, зокрема тих, що знаходяться у сільських та віддалених місцевостях, з метою забезпечення їхньої активної участі у демократичних змінах в Україні” – йдеться на сайті.

Читайте також:  До уваги олександріців! Нова шахрайська схема: пропонують фейкові компенсації за карантин і просять невелику комісію

До участі запрошуються:

  • Новостворені (зареєстровані не раніше 2014 року)  громадські об’єднання, благодійні організації (код неприбутковості 005 та 006), що зареєстровані у Кіровоградській та Черкаській областях.
  • Місцеві ініціативні групи.
  • Громадські об’єднання, благодійні організації (код неприбутковості 005 та 006) з населених пунктів до 100 тис. населення (зареєстровані у Кіровоградській та Черкаській областях).

В конкурсі окремо виділені два компоненти:

Читайте також:  Здорова Україна: Олександрійців запрошують долучитися до марафону здорових звичок

компонент 1 стосується організацій, які отримали підтримку в рамках першого конкурсу малих грантів і передбачає спільні проекти між ними.
Мінімальна сума гранту на проект – 90 000 грн.
Максимальна сума гранту на проект – 130 000 грн.;

компонент 2 стосується всіх інших організацій, зацікавлених в цьому конкурсі, які заохочуються до міжрегіональної співпраці.
Мінімальна сума гранту на проект – 45 000 грн.
Максимальна сума гранту на проект – 90 000 грн.

Читайте також:  Сьогодні «Олександрія» зіграє проти ФК «Минай»

Консультації щодо участі триватимуть до 5 листопада 2016 року, прийом конкурсних заявок – до 20 листопада 2016 р. включно.

Більш детальну інформацію про умови участі в конкурсі та положення можна дізнатися за посиланням.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ