Хто з кваліфікованих робітників Кіровоградщини має всі шанси знайти роботу

188

Кількість роботодавців, які співпрацюють з центрами зайнятості області з питання підбору персоналу, збільшилася на 4,6% в порівнянні з минулим роком та становить 3,7 тисячі, повідомляє «Голос Громади».

Рівень укомплектування вакансій становив 61,7%. Про це повідомив на щотижневій апаратній нараді в ОДА заступник директора обласного центру зайнятості області Богдан Стоян.

Кількість вакансій, заявлених роботодавцями до служби зайнятості області, за словами посадовця, становила 20,7 тис. одиниць. Середній розмір заробітної плати у вакансіях – майже 5,2 тис. грн.

Читайте також:  Щоб в олександрійських голів кварталкомів не опускалися руки…

Найбільший попит роботодавців спостерігається на кваліфікованих робітників з інструментом (23,2%), а також на робітників з обслуговування, експлуатації устаткування та машин (19,3%). Найбільш затребуваними були: тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва із середнім розміром заробітної плати у вакансіях – 5,2 тис. грн; водій автотранспортних засобів – 5,2 тис. грн; продавець продовольчих товарів – 4,4 тис. грн; охоронник – 4,9 тис. грн

Читайте також:  У Приютівській громаді встановлюють євроконтейнери для сміття

За інформацією сайту Кіровоградської ОДА.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ