Кіберполіція викрила зграю шахраїв

212

Нещодавно співробітники відділу протидії злочинам у сфері платіжних систем Департаменту  кіберполіції Національної поліції України за сприяння працівників АТ КБ «ПриватБанк» та спільно зі слідчими Головного слідчого управління Національної поліції України провели низку слідчих дій за кримінальним провадженням, внесеним до Єдиного реєстру досудових розслідувань та санкціонованих обшуків за адресами проживання підозрюваних у шахрайстві.

Читайте також:  Здорова Україна: Олександрійців запрошують долучитися до марафону здорових звичок

Про це повідомила прес-служба «ПриватБанку» у Кіровоградській області.

За результатами роботи правоохоронними органами вилучено велику кількість пристроїв для несанкціонованого зчитування інформації з банківських карток клієнтів, накладки для фіксування ПІН-кодів клієнтів, частини банкоматів, на яких зловмисники тестували своє шахрайське обладнання, пристрої для виготовлення підробних банківських карток. Поліцією вилучено понад 500 пластикових карток із магнітною смугою, включаючи «білий пластик», куди злочинці записували скомпрометовану банківську інформацію, а також комп’ютерну техніку, гроші.
Правоохоронцями вжито заходи щодо підготовки клопотань про обрання міри запобіжного заходу фігурантам та оголошення підозру у  вчиненні ними тяжких злочинів.

Читайте також:  Упродовж місяця лікарні Кіровоградщини отримають понад 500 кисневих концентраторів

БЕЗ КОМЕНТАРІВ