До то того мешканка одного з сіл Бобринецького району майже 10 років переховувалася від слідства та суду на території сусідньої держави. За ці дії тепер їй загрожує відповідальність у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 12 років з конфіскацією майна.

Потерпілою від злочинних дій громадянки стала неповнолітня односельчанка підозрюваної. Скориставшись тим, що родина 16-річної дівчини перебувала у скрутному становищі, жінка умовила її поїхати на заробітки за кордон. Жертва пристала на пропозицію щодо працевлаштування на одному з ринків реалізатором. З допомогою аферистки дівчинка перетнула кордон за документами нібито її доньки. У подальшому зловмисниця передала потерпілу стороннім особам. Лише після того, як опинилась в чужій країні без документів, жертва зрозуміла, що тепер вимушено працюватиме у борделі.

Читайте також:  Сучасні кабінети фізики і шкільний автобус для олександрійських школярів

Роботодавці виявилися людьми надзвичайно жорстокими. Під примусом та з постійними погрозами фізичної розправи неповнолітню змушували займатися проституцією. При цьому, сама повія отримувала на руки невеликий відсоток від плати клієнтів, інші кошти йшли до кишені власників закладу.

Не в змозі більше терпіти наругу, потерпіла таки зуміла з часом втекти з полону та звернулася за допомогою до місцевих правоохоронців. За їх сприяння дівчина змогла повернутися додому. Довідавшись про це, підозрювана, не зволікаючи, виїхала за кордон.

Читайте також:  В Олександрії діє фестиваль гладіолусів

За цим фактом було розпочато кримінальне провадження за ч. 2 ст. 149 Кримінального кодексу України «Торгівля людьми або інша незаконна угода щодо людини», а згодом жінку оголосили у міжнародний розшук.

«З того часу минуло багато часу, незважаючи на це, громадянка все одно потрапила у поле зору правоохоронців. Це сталося, коли вона намагалася перетнути кордон, – розповідає начальник сектору боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, кримінальної поліції ГУНП в Кіровоградській області Олександр Цуркан. – Сподівання зловмисниці, що про неї забули, не справдились».

Читайте також:  У вересні відбудеться Міжнародна агропромислова виставка «AGROEXPO»

Завдяки злагодженим діям поліцейських та працівників прокуратури в даний час вирішено питання про екстрадицію жінки та оголошено про підозру у скоєнні тяжкого злочину. Вже невдовзі громадянка постане перед судом. За скоєне їй загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до дванадцяти років із конфіскацією майна.

За матерыалами сайту 0522.UA

БЕЗ КОМЕНТАРІВ