Колишні безробітні відтепер піклуватимуться про тепло у домівках олександрійців

275

Отримавши замовлення від роботодавців щодо підготовки кадрів до початку опалювального сезону, фахівцями Олександрійського міськрайонного центру зайнятості, з липня поточного року, було розпочато кропітку роботу, щодо підбору персоналу для  підприємств-замовників. Повідомляє Голос Громади з посиланням на Кіровогрдадський центр зайнятості.

Протягом липня–вересня цього року, тривала тісна співпраця з КП «Теплокомуненерго», відділом освіти Олександрійської районної державної адміністрації, сільськими та селищними радами, ДНЗ «Олександрійський професійний ліцей» та іншими підприємствами міста та району.

Читайте також:  За яким графіком роботи буде працювати Олександрійський центральний ринок

Враховуючи вимоги роботодавців до професіоналізму персоналу та наявності документального підтвердження кваліфікації, Олександрійським міськрайонним центром зайнятості були організовані курси цільового призначення за навчальною програмою «Дотримання безпечного ведення робіт при експлуатації парових і водогрійних котлів».

Навчання на курсах успішно пройшли близько 30 безробітних за професією «оператор котельні» та 19 безробітних за професією «машиніст (кочегар) котельні». Завдяки своїй наполегливості, безробітні підтвердили власні знання, отримали дозволи на виконання робіт за професіями та реальні робочі місця, на які невдовзі будуть працевлаштовані. У свою чергу, роботодавці залишились задоволеними якісною  підготовкою персоналу.

Читайте також:  2200 грн – мінімум для осіб з інвалідністю І групи. Що змінилося

Таким чином, завдяки співпраці працедавців з Олександрійським міськрайонним центром зайнятості, у найкоротші терміни відбувається якісний підбір кадрів з числа безробітних, їх навчання та укомплектування вакансій.

За вікном – золота осінь. Почались перші заморозки. Сподіваємось, що котельні працюватимуть безперебійно і всі мешканці нашого міста та району радітимуть теплу у своїх домівках, адже до проведеної роботи фахівці Олександрійського міськрайонного центру зайнятості докладали тепло своїх душ.

Читайте також:  Відбулося останнє засідання робочої групи із розробки Статуту

БЕЗ КОМЕНТАРІВ