Колишній безробітний з Олександрійщини: «Інвалідність – не привід сидіти вдома та скаржитись на долю»

184

Чимало професій на своєму віку довелося «приміряти» 33-річному Денису Ігоревичу з Олександрійського району, повідомляє «Голос Громади».

Проте, чоловік жодним чином не шкодує, адже завдяки цьому він завжди відчував себе корисним та затребуваним. «Інвалідність не привід сидіти вдома та скаржитись на долю», – зазначає пан Денис.

Звернувшись по допомогу у працевлаштуванні до Олександрійського міськрайонного центру зайнятості, молодий чоловік не міг визначитись, яка саме робота для нього була б прийнятною. Маючи досвід роботи комірника, диспетчера та охоронника, маючи тривалу перерву в роботі та інвалідність 3-ї групи, пан Денис й не очікував на такий швидкий результат.

Читайте також:  «Телефонного» зловмисника викрито олександрійською поліцією

Під час спілкування з кар’єрним радником молодому чоловікові було запропоновано відвідати КП «Теплокомуненерго», де керівництво створило умови для роботи осіб з інвалідністю. Денис Ігоревич відвідав вказане підприємство і йому одразу була запропонована вакансія слюсаря з контрольно-вимірювальних приладів та автоматики.

Спершу ця вакансія викликала у чоловіка чимало запитань, але під час співбесіди з роботодавцем він отримав на них вичерпні відповіді і погодився на пропозицію працевлаштування.

Читайте також:  Карантин вихідного дня скасовано: Україна житиме за правилами "помаранчевої" зони

Нині роботою молодий чоловік задоволений, адже колектив і умови праці гідні, роботодавець ставиться до підлеглого з належною повагою, з’являється все більше знайомих і відкриваються нові можливості. Денис Ігоревич  говорить, що людині треба вірити в себе та власне майбутнє.

«Люди з інвалідністю, як показує практика, можуть ефективно працювати, навіть краще, ніж інші працівники, бо їх прагнення досягти успіху незрівнянно вище ніж у інших. У таких людей варто повчитися наполегливості в досягненні своєї мети, навчитися переборювати труднощі й перешкоди», – говорить директорка міськрайонного центру зайнятості Ірина Мукієнко.

Читайте також:  Педагог з Олександрійщини претендує на титул «Учитель року – 2021»

БЕЗ КОМЕНТАРІВ