Команда олександрійських футболістів перемогла «Інгулець»

53

Вчора, 18 жовтня, відбувся футбольний матч між командами ФК «Олександрія» та «Інгулець», де наші отримали перемогу над суперниками, повідомляє «Голос Громади» посилаючись на сайт CBN.

Вже на 4-й хвилині, після вкидання з ауту, Василь Грицук отримав м’яч у штрафному майданчику й обвідним ударом вразив дальній кут воріт Володимира Кринського – 1:0.

За декілька хвилин Денис Устименко увірвався в штрафний майданчик справа, випередив захисників й з носка подвоїв рахунок. На 35-й хвилині, після подачі зі штрафного та передачі Владислава Бабогло, своє повернення до «Олександрії» голом – ударом з близької відстані – відзначив центрбек Валерій Бондаренко. А ще через шість хвилин Володимир Кринський «подарував» м’яч Дудці, й Микита холоднокровно пробив у ближній кут – 4:0.

Та на 44-й хвилині, після передачі з правого флангу, в дотик влучно пробив Ілля Коваленко, скоротивши відставання своєї команди до трьох м’ячів – 4:1. Ну й наостанок поштовхалися між собою Коваленко з Лучкевичем. Арбітр Сергій Бойко нагородив обох жовтими картками, але для олександрійця це попередження стало другим. Тож увесь другий тайм команда Володимира Шарана вимушена була проводити у меншості.

На другий тайм «Інгулець» випустив свого головного бомбардира Ніку Сітчінаву, й гості побігли відіграватися. Та господарі поля й не думали відсиджувати в захисті, відповідаючи суперникам небезпечними контрвипадами. Пристрасті загострювалися, й арбітр Сергій Бойко раз по раз гасив емоції жовтими картками. На 67-й хвилині Василь Грицук порушив правила у власному штрафному майданчику проти Младена Бартуловича. Сам же постраждалий впевнено реалізував пенальті – 4:2. А вже за мить склади зрівнялися після того, як Віталій Павлов ледь не зламав ногу Денису Устименку в грубому підкаті.  Молодий форвард олександрійців продовжити гру не зміг, й замість нього на поле вийшов досвідчений Артем Сітало.

Але «Інгулець» продовжив йти вперед й заробив ще один пенальті, після порушення правил від Олександра Мельника. Відставання петрівчан до мінімуму з другого в поєдинку одинадцятиметрового скоротив Денис Янаков – 4:3.  А ще через декілька хвилин лише неймовірний сейв В’ячеслава Борисенка врятував ворота господарів після удару головою Євгена Запорожця. Це був останній небезпечний момент у матчі, оскільки надалі олександрійці заспокоїли гру й довели це перше історичне дербі в УПЛ до перемоги – 4:3.

Після цієї перемоги ФК «Олександрія» набрав 9 очок й посідає 7-ме місце, а «Інгулець» із 4-ма очками зберіг за собою 10-ту сходинку турнірної таблиці.