У період з 4 по 7 квітня у м. Олександрії Кіровоградської області комісія ДСНС України проводить цільову перевірку аеродрому “Олександрія” Національної гвардії України.

Комісія, яку очолює заступник начальника Управління авіації та авіаційного пошуку і рятування Микола Ядченко, перевіряє організацію пошуково-рятувального забезпечення польотів повітряних суден державної авіації. Перевірка аеродрому проводиться на виконання Плану роботи Державної служби України з надзвичайних ситуацій на 2016 рік, затвердженого Міністром внутрішніх справ України.

Читайте також:  Український уряд хоче скасувати свою ж обіцянку про терміни наступних підвищень  «мінімалки»

Впродовж 5 квітня члени комісії перевірять зміст Плану взаємодії між аеродромом “Олександрія” та Управлінням ДСНС України у Кіровоградській області при проведенні авіаційного пошуку і рятування постраждалих та виконання інших документів, що регламентують діяльність летовища на випадок надзвичайної ситуації.

Крім того, перевірятиметься організація чергування пошуково-рятувальних сил, засобів та органів управління ними, зокрема забезпечення необхідним майном підрозділів аварійно-рятувальної команди. У рамках перевірки члени комісії пересвідчаться, як здійснюється підготовка керівників проведення пошуково-рятувальних робіт, а також наявність та стан тренувальної бази.

Читайте також:  На Новорічні свята олександрійці будуть під замком? Чи можливий повний локдаун в країні?

6 квітня комісія здійснить практичну перевірку готовності пошуково-рятувальних сил, засобів та органів управління ними до проведення авіаційного пошуку і рятування в районі відповідальності аеродрому “Олександрія”. Буде проводитися тренування органів управління, сил і засобів системи авіаційного пошуку і рятування.

За інформацією Управління ДСНС України в Кіровоградській області.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ