Кращі студенти Олександрійщини отримають обласні стипендії

223

Про це повідомив перший заступник  голови облдержадміністрації Сергій Коваленко на засіданні комісії.

Стипендії призначаються за конкурсною основою, студенти ВНЗ та учні ПТНЗ віком від 16 до 35 років, які протягом попереднього навчального року відзначилися у науково-дослідній, творчій, спортивній та громадській діяльності отримають: за перше місце – 2 мінімальні заробітні плати, за друге – 1,5 мінімальної зарплати і за третє – по 1 мінімальній зарплаті.

Читайте також:  COVID-19: на Кіровоградщині за минулу добу більше мешканців одужало ніж захворіло

Повідомляє Голос Громади з посиланням на сайт Кіровоградської ОДА.

Всього, на розгляд комісії претендентами було подано 24 комплекти документів. Усі претенденти були запрошені на засідання комісії для презентації своїх здобутків і напрацювань, з них було призначено 12 обласних стипендій кращим студентам області. До цього списку потрапила і Олександрія.

Так, за результатами  обговорення комісії, у номінації “За творчі досягнення” трете місце по премії призначено студентці КВНЗ “Олександрійський коледж культури і мистецтв” Владі Черновій.

Читайте також:  В Олександрії знов зафіксували летальний випадок COVID-19

Також, у номінації “За спортивні досягнення” члени комісії призначили стипендію  за друге місце – Владиславу Фоменку, який навчається у КВНЗ “Олександрійський педагогічний коледж імені В.О. Сухомлинського”.

Перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Коваленко привітав переможців та зазначив, що всі переможці отримають стипендії на свої карткові рахунки до Міжнародного Дня студента, який відзначається 17 листопада.

Читайте також:  Черговий антирекорд COVID-19: на Кіровоградщині за добу виявили 141 хворого, серед них 7 дітей

БЕЗ КОМЕНТАРІВ