Майбутнім абітурієнтам Олександрійщини презентували медичний коледж

306

9 квітня, у рамках декади профорієнтаційних майстер класів, для учнів Ізмайлівської та Улянівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулася презентація навчального закладу – Олександрійського медичного коледжу.

Про історію, сьогодення та перспективи розвитку медичного коледжу розповів директор навчального закладу Микола Бойко. Він ознайомив гостей з філософією медичної науки, процесом виховання та підготовки медичного працівника. Зокрема зазначив, що підготовка спеціалістів у коледжі проводиться відповідно до стандартів вітчизняної медичної освіти та з урахуванням новітніх тенденцій світової практики.

Читайте також:  В Олександрії горіла купа дров на подвір`ї приватного домоволодіння

Передусім, це нові можливості, які пов’язані з перспективою входження до загальноєвропейського освітнього простору, а саме:
– визнання українських дипломів на міжнародному рівні;
– більша мобільність у Європросторі;
– конкурентоспроможність на європейському і світовому ринках праці.

Відповідальний секретар приймальної комісії Ольга Кранг розповіла про правила прийому до навчального закладу в 2019 році, необхідні документи та вимоги для вступників до коледжу.

Читайте також:  Кіровоградщина й Олександрія зокрема: на коронавірус захворіло 58 осіб, 50 одужало, 4 померло

Цікавими для учнівської молоді були майстер-клас з надання першої медичної допомоги при нещасних випадках, зокрема ДТП (перелом гомілки бедра, ключиці, травма голови). Їх провели викладач хірургії медичного коледжу разом зі студентами ІV курсу фельдшерського відділення. Учасники заходу зазначили, що оволодіння такими навичками є вкрай важливими, адже своєчасне надання та правильне проведення першої медичної допомоги не тільки рятує життя постраждалому, але й забезпечує подальше успішне лікування та попереджує розвиток тяжких ускладнень.

Читайте також:  В Олександрії є нові випадки захворювання на КОВІД, зокрема й одужавші

Завершилася зустріч оглядовою екскурсією навчальним корпусом, де майбутні абітурієнти мали змогу поспілкуватись з викладачами та студентами навчального закладу.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ