Майже 13 тис.грн отримала мешканка Олександрії за повернутий товар

702

За сприяння працівників Держпродспоживслужби олександрійці повернули майже 13 тисяч гривень за придбаний “лікувальний” килим, яким вона не користувалася, повідомляє “Голос Громади” посилаючись на сайт відомства.

“Пенсіонерка придбала в салоні-магазині «Nuga Best» турманієвий килим, який, за словами продавця, мав допомогти для профілактики й лікування низки хвороб. У подарунок до килима доклали шарф-накидку. Загальна вартість товарів склала 12 тисяч 950 гривень. Зрозумівши, що така покупка є занадто дорогою для неї, споживачка звернулася до продавця, щоб отримати назад сплачене. Однак жінці повернули лише частину – 4 500 гривень, решту продавець вирахував за шарф-накидку, однак цей товар не був у використанні” – йдеться у повідомленні.

Читайте також:  На особистому прийомі люди поцікавилися питанням відключення від централізованої тепломережі

Лише за участі фахівців Держпродспоживслужби вдалося повернути пенсіонерці решту грошей.

Споживач має право протягом 14 днів з моменту оформлення покупки обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, або отримати назад сплачені за товар гроші. Такі умови діють у тому випадку. коли товаром не користувались та є чек на придбання товару.

Читайте також:  На міст біля Нової Праги, з якого падають у річку автомобілі, звернула увагу обласна влада

БЕЗ КОМЕНТАРІВ