Майже 30 дітей пільгових категорій з Кіровоградщини оздоровлюються в дитячому центрі “Молода гвардія”

121

Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації продовжує роботу з організації направлення дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, на оздоровлення та відпочинок до Українського дитячого центру “Молода гвардія”(місто Одеса) за рахунок бюджетних коштів.

Вже сьогодні діти прибули на VIII тематичну зміну “Незламні. Вільні. Незалежні”, повідомляє Голос Громади.

До УДЦ “Молода гвардія” було відправлено 24 дитини пільгових категорій, з них: 7 дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, 3 дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей, 6 дітей учасників бойових дій, одна дитина, зареєстрована як внутрішньо переміщена особа, одна дитина, яка перебуває на диспансерному обліку, а також 4 дитини – відмінники навчання, 2 талановиті та обдаровані дитини.

Читайте також:  На яких роботах «спокутуватимуть гріхи» олександрійські «штрафники»?

Відповідно до чинного законодавства діти, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, мають право на отримання путівки за місцем постійного проживання. Діти, зареєстровані як внутрішньо переміщені особи, можуть отримати путівку за місцем фактичного проживання.

Для того, щоб отримати путівку, батькам або іншим законним представникам таких дітей необхідно звернутися до управлінь соціального захисту населення райдержадміністрацій, органів місцевого самоврядування.

Читайте також:  ГО "Захисники України - Олександрійщини" запрошує приєднатися до забігу

За інформацією сайту Кіровоградської ОДА.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ