Медичні заклади Кіровоградщини й Олександрійщини зокрема, потребують понад 120 лікарів

186

Професія медичного працівника належить до однієї з найдавніших. Бути лікарем – це покликання і доля, це спосіб життя і неймовірно важка робота.Але разом з тим – це можливість відчути себе потрібним і щасливим – від кожного врятованого життя, кожної подарованої надії!

Своєю щоденною працею кожен медпрацівник дбає про найдорожче – здоров’я та життя наших громадян. У кожного пацієнта лікар вкладає свої знання, досвід, набутий роками, а також часточку своєї душі.

Читайте також:  Понад 1000 медпрацівників Кіровоградщини застраховані на випадок коронавірусу

Сьогодні, медичні заклади області потребують 126 лікарів. Це такі посади: лікар з ультразвукової діагностики, лікар загальної практики – сімейний лікар, лікар-патологоанатом, лікар-офтальмолог, лікар-терапевт, лікар-кардіолог, лікар-інфекціоніст ін.

Своїм працівникам медичні заклади Кіровоградщини готові платити від «мінімалки» 4173 грн до 15 000 гривень.

Крім того, 5 вакансій передбачають неповну зайнятість лікарів. Це такі посади: лікар-уролог (Кропивницький), лікар-офтальмолог (Олександрія), лікар-уролог (Олександрія),  лікар-психіатр (Знам’янка), лікар-терапевт (Знам’янка).

Читайте також:  Здорова Україна: Олександрійців запрошують долучитися до марафону здорових звичок

Медичні працівники потрібні у Благовіщенському, Голованівському, Добровеличківському, Знам’янському, Компаніївському, Кропивницькому, Маловисківському,  Новоукраїнському, Олександрійському, Олександрівському та Світловодському районах Кіровоградщини.

Якщо Вас зацікавили казані вакансії, за більш детальною інформацією звертайтеся до міськрайонних центрів зайнятості, районних та міськрайонних філій Кіровоградського обласного центру зайнятості.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ