Мешканці Кіровоградщини можуть безкоштовно здобути водійське посвідчення

416

У наш час професія водія є однією з найзатребуваніших, тим більше, кваліфікація водія важлива з погляду кар’єрного зростання. Професія водія не тільки цікава, але і достатньо складна.

Щоб з вас вийшов чудовий водій, потрібно оволодіти теоретичними і практичними знаннями, а головне – уміти гармонійно їх об’єднувати в процесі роботи, тому служба зайнятості вже не перший рік сприяє навчанню безробітних за цим фахом.

Читайте також:  Олександрійська поліція: ще раз про «громадське місце» і штрафи минулого тижня

8 жовтня на базі Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятостірозпочнеться навчання за професією «Водій автотранспортних засобів» (категорії С), курс навчання триватиме 3,3 місяці.

Умовами до направлення на навчання є:

  • повна загальна середня або професійно-технічна освіта;
  • повноліття (не менше 18 років);
  • медична довідка з допуском до професії.

Для безробітних громадян, які зареєстровані в службі зайнятості, професійне навчання здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Читайте також:  На Кіровоградщині відновлюють роботу обласного комітету доступності

Якщо вас зацікавила інформація, за більш детальною інформацією про професію звертайтеся до міськрайонних центрів зайнятості та філій Кіровоградського обласного центру зайнятості.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ