Міська бібліотека: майстер-клас «Deutscher Sommer» – заняття для рук і розуму

117

З нагоди Дня молоді та Року німецької мови в Україні, протягом всього тижня центральна міська бібліотека ім. О. Пушкіна збирала справжню «Феєрію друзів» – амбітних, енергійних юнаків і дівчат, а також тих, для кого молодість – це не обов`язково паспортні дані, а філософія життя, незалежно від віку та пройденого шляху. Про це повідомляється на блозі закладу.

Читайте також:  Профнавчання – шлях до нової роботи: безробітним Кіровоградщини пропонують безкоштовно здобути понад 300 професій та напрямів підготовки

З гарним настроєм, насичено та цікаво пройшов тиждень майстер-класів з плетіння браслетів «Deutscher Sommer», що дав можливість усім бажаючим поглибити та розширити свої знання німецької мови,

культурного світогляду та розвитку творчої активності, естетичних смаків. Ну і звичайно, присутні навчилися плести гарні літні аксесуари – браслети в техніці «шамбала».

Читайте також:  Кримінальні події тижня в Олександрії: «серійний» злодій приватного сектору

 

«Ці браслети, вважають учасники майстер-класу, є  абсолютними «must have» літнього сезону, мають гарний вигляд і несуть в собі позитивну енергію творчості».

По завершенню заходу бібліотечні працівники побажали молоді міцного здоров’я, успіхів у навчанні і роботі, творчої енергії та сили, щоб втілити в життя все, до чого прагнуть!

Читайте також:  З 1 грудня мешканці Кіровоградщини отримуватимуть допомогу по безробіттю у більшому розмірі

БЕЗ КОМЕНТАРІВ