Олександрійська міська влада «благословила» «сепаратну» Пантаївку. І пообіцяла їй «санкції»…

718

Перші особи Олександрійської міської влади вже не проти від`єднання селища Пантаївки від Олександрії, повідомляє «Голос Громади».

Про це заявив олександрійський міський голова Степан Цапюк у своїй промові присутнім на урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування.  Зокрема  він сказав: «Ніхто не заперечує проти права громади селища самостійно розвивати власну територію. Хочуть самостійності – будь ласка!». А трохи згодом в одній з соцмереж з`явився відеоролик з інтерв`ю міського голови, у якому він фактично повторив все сказане ним на урочистому зібранні та коментарем його першого заступника Людмили Давиденко на цю ж тему. Як зазначалося ними,  «Олександрія за всі роки багато зробила для Пантаївки – це і газифікація, утримання об`єктів соціальної сфери, які перебувають на балансі міста і щороку отримують 14 мільйонів гривень дотації з міського бюджету».   Але жителі Пантаївки тим не менш вирішили від`єднатися від Олександрії та утворити окрему об`єднану територіальну  громаду, тим самим ставши «дезінформованими заручниками чиєїсь проведеної роботи».   Отож як було повідомлено, міський голова провів нараду зі своїми заступниками і депутатами міської ради, на якій ухвалили рішення провести позачергову сесію, де буде відмінено рішення міської ради, яким вона раніше закріплювала створення та права селищної ради Пантаївки у складі Олександрії і таким чином «відпустить селище на волю».

Читайте також:  Правоохоронцями викрито випадки крадіжок у супермаркеті: олександрійський кримінал тижня

Наступним питанням сесії буде рішення про передачу всієї інфраструктури на баланс селища. Відтоді воно матиме власний бюджет, з якого й фінансуватиме самостійно власну соціальну сферу. Селищній раді необхідно буде також у подальшому провести конкурс на пасажирські перевезення громадським транспортом і також своїми силами фінансувати перевезення пільгових категорій з місцевого бюджету (досі все це робилося знову ж таки, за рахунок міського бюджету). Як збирається все це робити Пантаївка, власні бюджетні надходження якої складають на сьогодні 4 мільйони та плюс ще 4 мільйони державних субвенцій при загальній потребі на внутрішню інфраструктуру у 19 мільйонів, олександрійську міську владу більше не цікавитиме, вважають її посадовці. «А на вивільнені 14 мільйонів, якими ми раніше дотували Пантаївку,  краще реконструюємо старі теплові мережі міста!», – бадьоро заявив міський голова С.Цапюк…

Читайте також:  "Олександрія" отримала важливу перемогу

БЕЗ КОМЕНТАРІВ