Міська влада «обрізала автобуси» на Пантаївку

505

Так дослівно заявив один з «опозиційних» депутатів міської ради на позачерговій сесії Олександрійської міської ради 11 грудня, повідомляє «Голос Громади».

Народний обранець мав на увазі рішення виконавчого комітету, який на своєму засіданні тоді ж, 11 грудня, відмінив маршрут №10 «Олександрія-Пантаївка» з мережі та графіків міських автобусних маршрутів в адміністративно-територіальних межах Олександрійської міської ради. Таким став початок «санкційних» заходів, обіцяних міською владою у відповідь на рішення Пантаївки вийти зі складу Олександрії. Втім, у будь-якому випадку, у зв`язку з «брекзітом» Пантаївки, 10-й маршрут автоматично перетворився б з міського у маршрут районного чи міжміського сполучення (залежно від того, який вигляд матиме майбутня утворена Пантаївська ОТГ). Тепер Пантаївській селищній раді слід буде самостійно провести конкурс на пасажироперевезення та укладати договори з перевізниками. Або ж в іншому випадку – жителям селища у разі потреби доведеться добиратися до Олександрії попутним (чи якимось іншим) транспортом…

Читайте також:  Правоохоронцями викрито випадки крадіжок у супермаркеті: олександрійський кримінал тижня

10-й автобусний маршрут ще діє «по інерції»: рішення виконкому про його відміну, згідно з законодавством, вступить в силу після офіційного оприлюднення у друкованих ЗМІ.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ