Міська влада Олександрії почала забороняти продавати «отруйні» квіти

954

Виконком Олександрійської міської ради забороняє здійснювати виносну торгівлю штучними квітами, повідомляє «Голос Громади».

На останньому засіданні, 20 лютого, члени виконкому вже вдруге відмовили підприємцям здійснювати вуличну торгівлю штучними квітами. Таке ж відмовне  рішення виконавчого комітету було ухвалено і на попередньому засіданні з посиланням на своє ж відповідне минулорічне рішення. Заборона ухвалена з екологічних міркувань: квіти, виготовлені з синтетичних матеріалів, містять токсичні речовини, які під час спалювання (чи навіть утилізовані або захоронені) отруюють довкілля. Як відомо, на будь-якому кладовищі таких використаних букетів, вінків збираються цілі гори.

Читайте також:  Що чекає на пенсіонерів Кіровоградщини у 2021 році?

Разом з тим заборона є «половинчастою»: міська влада не може впливати на асортимент продукції, що продається у стаціонарних торгових точках, через що торгівля синтетичними квітами там не забороняється. Звичайно, вулична торгівля живими квітами під заборону не потрапляє.

Для довідки: заборону продавати квіткові вироби із штучних матеріалів ухвалюють місцеві органі влади у багатьох інших населених пунктах України.

Читайте також:  Назвали точну дату запровадження тритижневого жорстокого карантину в Україні

БЕЗ КОМЕНТАРІВ