Місцеві підприємці впевнені, що з Сергієм Кузьменком Олександрія стане містом нового рівня!

2070

Сьогодні, перед олександрійцями стоїть важливий вибір, вибір розквіту Олександрії нового рівня, чи подальшого занепаду нашого міста, повідомляє “Голос Громади” посилаючись на сайт Істина від Олександрії.

Більшість політичних сил Олександрійщини вірять в краще майбутнє з Сергієм Кузьменком, який йде у мери Олександрії.

Найбільша чисельність партій виборців є – не представники політичних сил, а партія підприємців – людей, хто своїм власним розумом та щоденною тяжкою працею створив робочі місця, утримує свої родини, дає працю іншим, не чекаючи від держави довгоочікуваної допомоги, хто наповнює міську казну, з якої чиновники отримують незаслужені зарплатні, а це щомісячно 50 тисяч гривень на кожного!

Читайте також:  "Олександрія" отримала важливу перемогу

Тому звернення ГО “Асоціації підприємців і промисловців м.Олександрія” обома руками за підтримку С.А.Кузьменка, який дійсно працює на краще завтра наших олександрійців. Таких звернень будуть десятки: від громадських організацій, бюджетних установ, фірм і приватних підприємств, від небайдужих містян…

Сергій Анатолійович народився, живе і працює в Олександрії, вносить свій вагомий вклад у розбудову міста, вболіває за його майбутнє, і відверто хоче, щоб тут жилося комфортніше не тільки його близьким, а й кожному із нас. Серед його заслуг допомога простим людям, підтримка лікарень під час епідемії коронавірусу апаратами ШВЛ, створення благодійного фонду «Турбота», що надав допомогу понад 15 тисячам людей. Кандидат у мери Олександрії не з газет знає проблеми міста. Його програма – це не набір загальних фраз, обіцянок, лозунгів, а конкретні плани, проєкти, підготовлені спеціалістами, економічно обгрунтовані і головне – реальні.

Читайте також:  Приютівська громада відсвяткує свій день народження

Перебуваючи на посаді очільника області, Сергій Кузьменко підняв Кіровоградщину з 17-го на 3-5 місце в економічному та промисловому розвитку.

«Чудова якість С.Кузьменка випромінювати навколо себе позитивну енергетику, яка як магніт, притягує до нього людей творчих, порядних, неординарних.
Він ніколи, нічим себе не скомпроментував, залишаючись людиною високих моральних чеснот і переконань. Намагання недоброзичливців тиражувати слухи й плітки про С.Кузьменка лопаються, немов, мильні бульбашки.
Усі ми хочемо, що б Олександрія була красивою, успішною, комфортною для життя. Всі проєкти, як економічні, так і соціальні, які започатковував Сергій Анатолійович, були успішними. Ми глибоко переконані, що і новий проєкт під назвою «Олександрія майбутнього» буде успішним. Ми віримо, що перебуваючи на посаді міського голови, він зможе підняти Олександрію на новий економічно-соціальний рівень» – стверджують члени ГО “Асоціації підприємців і промисловців м.Олександрія”.

Читайте також:  Правоохоронцями викрито випадки крадіжок у супермаркеті: олександрійський кримінал тижня

БЕЗ КОМЕНТАРІВ