Місцевий «Водоканал» хотів підзаробити грошей на своїх абонентах, не напружуючись

1855

З пропозицією ввести обов`язкову регулярну плату абонентів за обслуговування та заміну водолічильників звернулася дирекція ОКВП «Дніпро-Кіровоград»  до виконкому Олександрійської міської ради, повідомляє «Голос Громади».

Так, у власному «законопроекті», який місцевий регіональний «водоканальний монополіст» намагався протягти через міську владу, пропонувалося стягувати з абонентів приватного сектору обов`язкові «внески» (термін з проекту рішення) «за обслуговування/заміну одного вузла комерційного обліку централізованого водопостачання окремо по кожному будинку» у розмірі 67 грн 70 коп. за квартал. Те ж саме, але у приватних будинках, де встановлені 2 лічильники води, «внесок» його власника кожні 3 місяці вже повинен становити, на думку водопостачальника, 134 грн 55 коп. Натомість підприємство обіцяє у тому числі надавати послугу з повірки лічильника раз на 4 роки, або його заміни у разі виходу з ладу – раз на 5 років.

Читайте також:  На міст біля Нової Праги, з якого падають у річку автомобілі, звернула увагу обласна влада

Іншими словами, це повинно мати такий вигляд: господар будинку платить встановлений монополістом тариф за централізоване водопостачання щомісяця згідно з показаннями лічильника, а крім того ще й раз на чотири місяці – за так зване обслуговування приладу або його ймовірну заміну, яка, можливо, настане колись через багато-багато  років у разі несправності лічильника. Тобто навіть якщо підприємство взагалі ніяких робіт з приладами обліку не виконуватиме, гроші (і доволі немалі) все одно щоквартально «капатимуть» на його розрахунковий рахунок…

Читайте також:  На Олександрійщині ситуація з вакцинацією неоднозначна (коментар посадовця)

Приблизно такого ж змісту репліку під час обговорення питання кинув і один з членів виконкому: «Мене просто вражає, як дехто намагається заробити купу грошей, нічого при цьому не роблячи!..»

Що цікаво, підготовлений проект рішення попередньо був погоджений підприємством ОКВП «Дніпро-Кіровоград» з управлінням житлово-комунального господарства та управлінням економіки Олександрійської міськради. Але тим не менш виконком не проголосував за запропонований проект рішення, відмовивши таким чином ОКВП «Дніпро-Кіровоград» у його пропозиції. Олександрійська служба водопровідно-каналізаційного господарства, досі відома в народі, як «Водоканал», нагадаємо, є структурним підрозділом  (виробничою дільницею), підпорядкованим обласному підприємству «Дніпро-Кіровоград», головні «штаб-квартира» і керівництво  якого знаходяться у м.Кропивницькому.

Читайте також:  Понад сто першачків сядуть за нові одномісні парти у Приютівській громаді

БЕЗ КОМЕНТАРІВ