«Між нами все розірвано», – сказала міська влада пасажироперевізникам

428

Виконком Олександрійської міської ради в односторонньому порядку розірвав договори відразу з усіма шістьма підприємцями-перевізниками, які діяли на маршрутах громадського транспорту міста, повідомляє «Голос Громади».

Таке рішення було ухвалене на засіданні виконкому 24 жовтня і воно загалом не мало якогось «ефекту несподіванки»: про висновки міського конкурсного комітету, котрий рекомендував виконавчому комітету розірвати договори з перевізниками, як і про підстави для таких кардинальних дій, вже повідомляв «Голос Громади» за інформацією, отриманою від виконавчих органів міської ради.

Отже, ще раз про причини припинення ділових стосунків між міською владою і ФОПами О.Міщенко, А.Проквас, А.Сизов, С.Сизов, З.Хованський, К.Юнак, які в усі попередні роки обслуговували всі міські автобусні маршрути. Ці причини доповідач на засіданні, начальник управління економіки міськради Ростислав Черевашко коротко окреслив так. Востаннє договори з перевізниками були пролонговані на 5 років і до недавнього часу загалом всі вони виконували договірні зобов`язання. Але порівняно недавно пішли масові скарги від мешканців міста стосовно регулярності перевезень, особливо – графіку здійснень пільгових рейсів. Низку своїх зауважень стосовно дотримання правил безпеки висловила патрульна служба: ряд транспортних засобів мають по півроку «прострочений» періодичний технічний огляд. У свою чергу, комісія комітету економіки міськради, за словами Р.Черевашка, провела обстеження  всіх без винятку маршрутів і також скрізь виявила чимало інших порушень трудового та інших державних законодавств (про них «Голосу Громади» розповідав раніше заступник міського голови Сергій Гриценко у попередній публікації на цю тему).

Читайте також:  Голий чоловік гуляв містом

За це рішення проголосували одноголосно; представники перевізників на засіданні не були присутні. Як було зазначено доповідачем, наразі, з набуттям чинності рішення виконкому і до проведення нового конкурсу на право здійснювати транспортні послуги, на міські маршрути будуть призначені тимчасові перевізники (очевидно, ті ж самі, з якими щойно припинено договори). Участь у конкурсі, за словами Р.Черевашка, можуть взяти, знову ж таки, всі ті ж вищезгадані ФОПи за умови, що вони до того часу усунуть виявлені порушення попередніх договорів та інші зауваження на їхню адресу. Режим пільгових перевезень наразі залишається на встановленому рівні, зазначалося на засіданні виконкому.

Читайте також:  В Олександрії діє фестиваль гладіолусів

БЕЗ КОМЕНТАРІВ