Молодь Кіровоградщини запрошують до участі у програмі «Молодь змінить Україну – 2020»

83

Стартував відбір на програму «Молодь змінить Україну – 2020» Фонду родини Богдана Гаврилишина. Програма створена для молодих, патріотичних, відповідальних українців, які пов’язують своє майбутнє з Україною, прагнуть позитивних змін, потребують додаткових знань і досвіду.

Учасниками програми може стати молодь віком від 20 до 35 років.

Програма «Молодь змінить Україну – 2020» складається з трьох етапів:

Читайте також:  Олександрія почала готуватися до Дня Незалежності

І етап (жовтень-листопад 2020) – онлайн-школи локального розвитку для учасників і учасниць із 9 областей: Львівська, Рівненська, Закарпатська, Хмельницька, Миколаївська, Кіровоградська, Сумська, Херсонська та Луганська.

Цей етап передбачає 6-тижневе онлайн-навчання з 19.10 до 30.10 двічі на тиждень і поєднує лекторії, практичні кейси, індивідуальну роботу та інше.

ІІ етап (грудень 2020 – лютий 2021) – реалізація проєктів місцевого розвитку. Зосереджений на реалізації проєктів місцевого розвитку, які були розроблені учасниками та учасницями із застосуванням знань, отриманих на навчальних модулях.

Читайте також:  Чи легко жінці в сучасній політиці? (запрошення до дискусії)

ІІІ етап (квітень-червень 2021) – навчальні поїздки до однієї із шести країн Європи: Швеції, Швейцарії, Австрії, Польщі, Німеччини та Норвегії.

Автори найбільш успішних проєктів матимуть можливість отримати малий грант для реалізації своєї ідеї або взяти участь у навчальній поїздці до однієї з країн, що відповідають критеріям, які напрацьовані Богданом Гаврилишиним.

Читайте також:  На міст біля Нової Праги, з якого падають у річку автомобілі, звернула увагу обласна влада

Реєстрація триває до 10 жовтня до 23.00 год за посиланням: https://bit.ly/2EScBnw

Сайт програми: https://mzu.bhfamily.org/

Контакти: менеджер з комунікацій Фонду родини Богдана Гаврилишина Маріанна Єлейко – моб.:0506701510, mariannatic@gmail.compress@bhfamily.org

БЕЗ КОМЕНТАРІВ