На території одного з сіл Олександрійського району до інспектора обслуговуємої дільниці під час відпрацювання ним населеного пункту, почали звертатись місцеві жителі з повідомленнями, що на місцевому цвинтарі на могилах покійних виявлені пошкодження пам’ятників.

В ході виїзду на місце події слідчо-оперативної групи було встановлено, що з початку місяця на місцевому цвинтарі, на дев’яти могилах покійних невідома особа, скориставшись вільним доступом пошкодила пам’ятники покійних та здійснила крадіжки металевих виробів (кутників) на яких були встановлені пам’ятники .
Працівниками поліції було здійснено ряд оперативно-розшукових заходів, та встановлено крадія. Ним виявився не працюючий, раніше судимий за аналогічні злочини 21-річний місцевий житель району, котрий шляхом пошкодження пам’ятників з могил покійних викопував металеві вироби, які здавав на метал, брухт а отримані кошти витрачав на власні потреби.

Читайте також:  Чи легко жінці в сучасній політиці? (запрошення до дискусії)

Слідчим відділенням Олександрійського РВП відкрито кримінальне провадження за ч.3 ст. 297 Кримінального кодексу України ( Наруга над могилою). Санкція статті передбачає позбавлення волі до 7 років. На даний час вирішується питання щодо обрання йому міри запобіжного заходу.

За інформацією з фейсбук-сторінки Олександрійського Районного Відділення Поліції.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ