Моя професія – поліцейський: понад 700 студентів Олександрії ознайомились з діяльністю Нацполіції

2006

Поліцейський це не тільки перспективна та гарно оплачувана робота, це професія, яка вимагає великої самовіддачі і розуміння всіх негативних сторін діяльності, що неминуче впливатимуть на всі аспекти життя та діяльності майбутнього офіцера. Майбутній працівник правоохоронних органів має бути ґрунтовно ознайомлений з роботою поліцейського та зважити усі позитивні та негативні аспекти даної професії.

Саме з цією метою днями для студентів вищих та професійно-технічних навчальних закладів Олександрії фахівцями Олександрійського міськрайонного центру зайнятості спільно з Олександрійським міським та районним відділом поліції в Кіровоградській області було проведено презентацію Головного управління Національної поліції у Кіровоградській області, з метою конкурсного відбору на неукомплектовані вакансії.

Читайте також:  Що побачила на Олександрійщині голова Кіровоградської ОДА Марія Чорна (ФОТО)

Під час заходів начальник сектору організації відбору та проведення атестування поліцейських Управління кадрового забезпечення ГУНП в Кіровоградській області Олена Серебреннікова презентувала студентській молоді умови вступу на службу до поліції на вакантні посади до підрозділів Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області, на які оголошується конкурс та розглянули етапи відбору на службу.

Читайте також:  На Кіровоградщині СБУ затримала зловмисників, які залякували громадян

 У ході презентацій, присутні мали змогу поділитися професійними планами на майбутнє та отримати вичерпні відповіді на питання щодо вступу на службу в поліцію.

«Поліцейський – це людина, на плечі якої покладений обов’язок у підтриманні порядку у суспільстві, тому люди мають бути не тільки відповідальними, а й фізично загартованими. Тому, якщо є бажання вступити на службу до підрозділів ГУНП, наполегливо займайтеся спортом та пробуйте свої сили», зазначила О. Серебреннікова.

Читайте також:  На стаціонарному лікуванні перебувають 6 хворих на коронавірусну інфекцію

Загалом в заходах взяли участь понад 700 осіб.

 

 

БЕЗ КОМЕНТАРІВ