Митники Кіровоградщини склали 228 справ про порушення митних правил на загальну суму 54,7 млн гривень

67

Протягом січня-вересня 2019 року Кіровоградською митницею ДФС порушено 228 справ про порушення митних правил на загальну суму предметів правопорушення 54 млн 713,7 тис. гривень, повідомляє «Голос Громади».

При цьому до правоохоронних органів направлено 3 повідомлення про ознаки, що можуть свідчити про вчинення кримінальних правопорушень. Безпосередньо Кіровоградською митницею ДФС розглянуто 112 справ про порушення митних правил та накладено штрафів на суму 1,8 млн гривень. При цьому обласним митникам вдалося стягнути 552,5 тис. грн штрафів.

Читайте також:  У Новій Празі та Олександрії вогнеборці гасили займання сухої трави

У той же час до суду направлено 31 справу про порушення митних правил на суму 11,6 млн гривень. За результатами розгляду судом трьох справ про порушення митних правил (з урахуванням розгляду справ, направлених до 01 січня 2019 року) застосовано конфіскацію безпосередніх предметів правопорушення на суму 256,2 тис. грн та накладено штраф на суму 256,2 тис. гривень.

Читайте також:  В Олександрії визначилися з переможцями конкурсу "Кращий благоустрій приватної садиби"

На підставі аналізу оформлених в митному відношення товарів, у січні-вересні цього року митницею підготовлено 27 запитів до митних органів іноземних держав. За результатами опрацювання отриманих відповідей митницею порушено 61 справу про порушення митних правил на загальну суму 48,4 млн гривень.

З метою недопущення незаконного переміщення через митний кордон України товарів, транспортних засобів, зброї, тютюнових виробів, наркотичних та психотропних речовин митницею проведено 96 спільних заходів з правоохоронними органами Кіровоградської області, за результатами яких складено 53 протоколи про порушення митних правил на суму 7 млн 623,6 тис. грн, направлено до суду одне повідомлення про можливе вчинення кримінального правопорушення до ГУ Національної поліції України в Кіровоградській області.

Читайте також:  Кіровоградщина: СБУ викрила схему фінансування бойовиків «Л/ДНР» на десятки млн доларів

 Джерело.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ