На Дні поля аграрники Олександрійщини поповнювали багаж своїх знань (ФОТОРЕПОРТАЖ)

541

Сьогодні, 9 серпня, компанія «Сингента» зібрала аграріїв Олександрійщини та області на Дні поля, повідомляє Голос Громади.

За традицією на День поля запросили фермерів, керівників господарств, агрономів і дистриб’юторів, щоб поділитися новими досягненнями в сфері насінництва та засобів захисту рослин.

Після реєстрації відвідувачів і ранкової кави, гостей запросили в комфортабельні автобуси, щоб продовжити зустріч в польових умовах. Демонстрація проходила на полях сільськогосподарського підприємства “Гірник”.

Читайте також:  Для учнів Новопразького НВК придбали шкільний автобус

На поле організатори заходу продемонстрували ряд гібридів соняшнику і кукурудзи власного виробництва.

Фахівці “Сингента” відповідали на всі запитання, ділилися своїм багаторічним досвідом не тільки за технологією догляду, а й про те, як якісно і своєчасно застосовувати різні види добрив, засоби захисту рослин, яку краще використовувати техніку і багато іншого.

Також, відомий міжнародний експерт з Іспанії, глобальний менеджер з розвитку олійних культур компанії «Сингента» Луїс Карлос Алонсо з питань вирощування соняшнику розповів, як отримувати високі врожаї соняшнику і мати з цього максимальний прибуток. Він займається цим питанням більш 30 років, тому, можна сказати, що знає про цю культуру все.

Читайте також:  Чи легко жінці в сучасній політиці? (запрошення до дискусії)

Після польового виїзду відбулася пленарна частина заходу, головною темою якої була майбутня посівна компанія озимих зернових культур.

Syngenta — велика транснаціональна корпорація, що займається виробництвом і продажем продукції для аграрної галузі: пестицидів та насіння рослин. Компанія є лідером з виробництва засобів захисту рослин і посідає третє місце на світовому ринку високоякісного насіння.

Читайте також:  Приютівська громада відсвяткує свій день народження

«Сингента» має вісім первинних асортиментів виробів.

Засоби захисту рослин:

• Селективні гербіциди;
• Неселективні гербіциди;
• Фунгіциди;
• Інсектициди;
• Професійні продукти;
• Протруювачі насіння.

Насіння:
• Польові культури;
• Овочі;
• Квіти.

Міжнародний експерт з Іспанії, глобальний менеджер з розвитку олійних культур компанії «Сингента» Луїс Карлос Алонсо

БЕЗ КОМЕНТАРІВ