На Кіровоградщині двоє бійців добровольців отримали статус учасника бойових дій

141

Днями, на засіданні обласної комісії в Кіровоградській ОДА під головуванням заступника голови облдержадміністрації Світлани Лобанової,  двом бійцям  добровольчих батальйонів присвоїли статус учасника-добровольця АТО.

Повідомляє Голос Громади з посиланням на сайт Кіровоградської ОДА.

Комісія засідання одноголосно проголосували за визнання добровольця Василя Косяченка учасником бойових дій, його участь в АТО на засіданні підтвердили інші військовослужбовці, які разом з ним воювали на сході Україні.

Читайте також:  Олександрійці вшанували пам`ять загиблих жертв Голодомору (ФОТО)

Також, за надання  відповідного статусу молодому добровольцю Владиславу Середі проголосували 10 членів комісії.  Побратими Владислава протокольно засвідчили факт проходження ним служби.

Бійці є уродженцями Кіровоградської області, проходили службу у зоні антитерористичної операції в різні періоди та були поранені.

Зазначимо, що статус учасника –добровольця АТО надає право на пільги згідно діючих обласних програм соціального захисту учасників ООС.

Читайте також:  На Олександрійщині оголосили переможців конкурсу малюнків до Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»

БЕЗ КОМЕНТАРІВ