На Кіровоградщині потрібні фрезерувальники. Безробітні можуть безкоштовно здобути цю професію

189

У грудні поточного року обласний центр зайнятості має можливість навчити безробітних громадян на базі Одеського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості професії «фрезерувальник».

Фрезерувальник – фахівець зобробки металевих виробів на фрезерному верстаті. За кресленням деталі та технологічною картою він визначає послідовність обробки деталі, а за допомогою вимірювальних інструментів – перевіряє відповідність деталі кресленнями.

Читайте також:  Щоб в олександрійських голів кварталкомів не опускалися руки…

У своїй роботі цей майстер металообробки використовує електромеханічне обладнання (фрезерний верстат) і вимірювальні інструменти.

Точність і узгодженість рухів, стійка увага необхідні в процесі обробки деталей. Важливу роль в роботі фрезерувальника відіграє творче технічне мислення – працівник може удосконалити пристосування для обробки заготовок.

Навчання розпочинається 4 грудняпоточного року, термін навчання –5,5 місяців.

Читайте також:  В Олександрійській бібліотеці складають істит з державної мови

Для безробітних громадян, які зареєстровані в службі зайнятості, професійне навчання здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Крім того є можливість здобути дану професію у навчальних закладах Кіровоградщини.

Принагідно зауважимо, що наразі на Кіровоградщині є вакантними 3 вакансії для фрезерувальників із заробітною платою від 5461 до 7000 грн.

Читайте також:  На міст біля Нової Праги, з якого падають у річку автомобілі, звернула увагу обласна влада

Якщо вас зацікавила вказана професія,за більш детальною інформацією звертайтеся до міськрайонних центрів зайнятості та філій обласного центру зайнятості.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ