На Кіровоградщині потрібні понад 10 інспекторів для виправних установ

200

За інформацією обласного центру зайнятості на Кіровоградщині не вистачає інспекторів для несення караульної служби на посту охороняємої території.

Так, Державна установа «Кропивницька виправна колонія (№6)» потребує 10 інспекторів. Відкритими є 9 вакансій для молодших інспекторів відділу охорони. Завдання:  несення караульної  служби на посту охороняємої території; працювати добу через дві, початок робочого дня о 7.30. Що ж до вимог, претенденти повинні мати повну загальну середня освіту та бути придатними до військової служби. Також є вакансія молодшого інспектора відділу нагляду і безпеки. Обов’язки: стежити за дотриманням засудженими встановлених правил поведінки та встановленого розпорядку дня, не допускати контакту засуджених зі сторонніми особами; працювати за графіком доба через дві. Вимоги є аналогічними до вимог молодшого інспектора відділу охорони. Розмір заробітної плати за усіма 10 вакансіями – 6000 грн.

Читайте також:  Приютівська громада відсвяткує свій день народження

Крім того, є вакансія інспектора (пенітенціарна система) у Державній установі «Устинівський виправний центр (№ 37)». Серед вимог до претендента: вік від 18 років, вища освіта та відсутність судимостей. Роботодавець гарантує  забезпечення форменим одягом, соціальне забезпечення згідно з чинним законодавства та безоплатне навчання у вищих навчальних закладах. Позмінний графік роботи. Розмір заробітної плати – 6500 грн.

Читайте також:  В Олександрії діє фестиваль гладіолусів

Якщо Вас зацікавили вказані вакансії, за більш детальною інформацією звертайтеся до Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості та Устинівської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ