На Кіровоградщині потрібні понад 50 професійних автомобілістів

213

За інформацією обласного центру зайнятості на Кіровоградщині не вистачає 54 працівника автомобільного транспорту і дорожнього господарства, повідомляє «Голос Громади».

Так, роботодавці області потребують 48 працівників за професією «водій автотранспортних засобів» і готові платити на місяць від «мінімалки» (5000 грн) до 11315 гривень. Різниця в зарплатні пояснюється вимогами до кваліфікаційного рівня та категорії працівника, дальністю здійснюваних поїздок, стажем роботи та матеріальною відповідальністю за вантаж. Актуальними є вакансії для водіїв в Олександрійському,  Бобринецькому, Долинському, Знам’янському, Кропивницькому, Маловисківському, Новоукраїнському, Олександрівському, Петрівському та Світловодському районах Кіровоградської області.

Читайте також:  На Кіровоградщині за добу 96 інфікування коронавірусом, з них 10 в Олександрії

Вільними також наразі є вакансії для водіїв навантажувачів: 2 вакансії у Кропивницькому (заробітна плата: 5900 та 12000 грн) та одна у Долинській (заробітна плата: 5400 грн).

Також у Долинському районі потрібні 2 авторемонтники (заробітна плата: 5000 та 7000 гривень) і майстер з діагностики та налагодження електронного устаткування автомобільних засобів (заробітна плата: 5000 гривень).

Читайте також:  Статистика хворих на коронавірус на Кіровоградщині: нові випадки, смерть та одужання

Якщо Вас зацікавили вказані вакансії, за більш детальною інформацією звертайтеся до міськрайонних центрів зайнятості, районних та міськрайонних філій Кіровоградського обласного центру зайнятості.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ