ОКВП “Дніпро — Кіровоград” збільшує тарифи на воду

625

Підприємство “Дніпро — Кіровоград”, що надає послуги з  водопостачання та водовідведення споживачам зі Світловодська, Олександрії, Знам’янки, Кропивницького та селища Смоліне Маловисківського району має намір збільшити тарифи майже на 15%, повыдомляэ Голос Громади.

Це пов’язано з тим, що з 1 липня запрацювала нова модель ринку електроенергії, що спричинило її подорожчання для підприємств на 25%.

Оскільки комунальне підприємство повинне діяти згідно до вимог законодавства, тому вже до кінця серпня подасть розрахунки нового тарифу до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, зауважив генеральний директор підприємства Роман Ілик.

Читайте також:  COVID-19: відсьогодні мешканці Олександрійщини та всі українці можуть викликати мобільну бригаду

— Ми вже другий місяць б’ємо на сполох, спілкуємося з Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, з Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, — наголошує Роман Ілик. — На жаль, станом на сьогодні Нацкомісія не надала нам аргументованих роз’яснень щодо наших подальших дій. Єдине, що нам залишається, це діяти в рамках чинного законодавства. Якщо більше, ніж на п’ять відсотків зростає складова тарифу на водопостачання чи водовідведення, водоканал повинен готувати пакет документів на коригування тарифу в плановому періоді, що ми зараз і робимо. Ці матеріали плануємо до кінця тижня оприлюднити для громадських обговорень.

Зокрема, Українська асоціація підприємств водопровідно-каналізаційного господарства бачить 2 шляхи вирішення проблеми: збільшити тарифи на 20%, або дозволити водоканалам та теплопостачальним підприємствам купувати електроенергію за ціною 1,68 гривні.

Читайте також:  Скандал і «неспортивна» поведінка міського голови на сесії міськради: що б це означало?

За інформацією сайту “Дніпро-Кіровоград”.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ