Цього року на Кіровоградщині зареєстровано спалахи сальмонельозу, гострої кишкової інфекції та гепатиту А. Загалом постраждало 25 осіб, з них 13 дітей.

Про це сьогодні під час засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій повідомила Тамара Ланкмілєр – в.о. начальника ГУ Державної санітарно-епідеміологічної служби в області.

Від групового захворювання на сальмонельоз постраждало 6 дорослих, які побували на святкуванні у приватному кафе міста Новомиргород.

Читайте також:  Телефон і графік роботи “Гарячої лінії” Пенсійного фонду області у грудні

Досі триває спалах вірусного гепатиту А у селі Мошорино Знам’янського району. Наразі зареєстровано 8 хворих, з них 4 дітей.

Під час двох спалахів гострої кишкової інфекції на Кіровоградщині загалом постраждало 11 осіб, з яких  9 дітей. Один зі спалахів зареєстровано у дитсадку міста Знам’янка. Перевищення середніх показників захворюваності на гострі кишкові інфекції зафіксовано у Кіровограді, Олександрії та Знам’янці.

Читайте також:  На Олександрійщині легковик під час руху злетів у кювет

Загалом по області періодично реєструються випадки заносу інфекційних захворювань у навчальні заклади, а показники захворюваності серед дітей більш ніж в 3 рази вище прийнятного рівня.

За матеріалами сайту Перша Електронна.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ