На Кіровоградщині, зокрема, й в Олександрії провели санкціоновані обшуки з метою перевірки можливих фактів діяльності гральних закладів

483

Працівниками Управління захисту економіки у Кіровоградській області департаменту захисту економіки Національної поліції України спільно з прокурорами проведено санкціоновані обшуки з метою перевірки можливих фактів діяльності гральних закладів, розташованих на території міст Знам”янка, Світловодськ, Олександрія (Кіровоградської області) та м. Кременчук (Полтавської області). Про це повідомляє прес-служба прокуратури Кіровоградської області.

Зазначається, що в приміщенях, які позиціонувалися як Інтернет-клуби та місця розповсюдження державних лотерей, незаконно надавались послуги у сфері грального бізнесу.
У результаті проведення семи обшуків було вилучено 49 системних блоків, 48 моніторів, 3 ноутбуки, гральні автомати, ключі до них, купюроприймачі, монетоприймачі, чековий термінал, покерний стіл, а також грошові кошти, що використовувались для організації протиправної діяльності та документацію, яка вказує на причетність громадян до незаконної діяльності у сфері грального бізнесу.
На вилучене майно накладено арешт.

Читайте також:  У Всесвітній день боротьби зі СНІДом з олександрійськими учнями провели виховний відео-час

БЕЗ КОМЕНТАРІВ