Останнім часом на Кіровоградщині з робочими візитами побувало вже кілька посадовців, зокрема були представники Міністерства юстиції та Міністерства охорони здоров’я.

Сьогодні ж, 11 листопада 2016 року до Кропивницького з робочим візитом приїхав голова громадської ради при Міністерстві внутрішніх справ, радник міністра внутрішніх справ Володимир Мартиненко.

Як повідомляє Весь Кіровоград, у приміщенні ГУНП в області організували прес-конференцію за участю журналістів та громадськості, де Мартиненко повідомив, що Кіровоградщина стала 21-м регіоном, куди він приїхав, аби вибудувати робочий діалог з місцевими жителям щодо змін, які мають відбутись в системі правоохоронних органів. Після нашої області заплановано відвідати Київ, Київську область, Луганщину та Донеччини.

Читайте також:  До уваги підприємців I та II групи! Відновлена виплата допомоги на дітей до 10 років

Також після прес-конференції та робочої зустрічі в Кіровоградській області буде створено робочу групу, яка прийматиме участь у реформуванні системи правоохоронних органів.

“Ми хочемо, щоб було вибудовано діалог, щоб керівництво обласних управлінь чуло громадськість, а громадськість чула їх, щоб не палили шини і так далі”, – зазначив посадовець.

Нагадаємо, серед новинок Міністерства вже 27 червня 2017 року у Кіровоградській області анонсовано відкриття сервісного центру МВС.

Читайте також:  На Кіровоградщині водопостачання та водовідведення обійдеться майже у 45 грн

БЕЗ КОМЕНТАРІВ