На Кіровоградщині продаж оренди земельних ділянок приніс місцевим бюджетам понад 11 млн грн

261

За результатами земельних торгів, організованих Головним управлінням Держгеокадастру у Кіровоградській області, упродовж січня-липня 2020 року були реалізовані права оренди на 23 земельних ділянок несільськогосподарського призначення державної власності під об’єктами нерухомого майна, повідомляє «Голос Громади» на сайт управління Держгеокадастру.

На земельних торгах у формі аукціону органами виконавчої влади або органами місцевого самоврядування продано право на оренду 76 земельних ділянок загальною площею 937,65 га. Загальна сума річної орендної плати становить 9,399 млн гривень.

Читайте також:  Олександрійців - порушників порядку «вдарили по кишені»

У тому числі Головним управлінням Держгеокадастру у Кіровоградській області без залучення державних коштів проведено земельні торги у формі аукціону, на яких продано право на оренду 30 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності. Їхня загальна площа становить 562,429 га, загальна сума річної орендної плати – 4,38 млн гривень.

Фактично до місцевих бюджетів від продажу право оренди земельних ділянок (з урахуванням розстроченого платежу) надійшли кошти в сумі 11,595 млн грн. Це сприятиме покращенню соціально-економічного розвитку територіальних громад. Кошти спрямовуватимуться на облаштування місцевої інфраструктури, модернізацію шкіл та лікарень, закупівлю пожежних машин тощо.

Читайте також:  На Олександрійщині готуються до участі району у виставці "AgroExpo-2021" та "Покровському ярмарку"

БЕЗ КОМЕНТАРІВ